Birgit Broms akvarell blyerts

Birgit Broms akvarell blyerts
Birgit Broms akvarell blyerts
Birgit Broms akvarell blyerts
Birgit Broms akvarell blyerts

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BROMS, Birgit (1924-2008): Skridskoåkare, monogramsignerad BB,
akvarell och blyerts, 7x10 cm

239938

2014-04-10