Pastoralt landskap 1800-talets början

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACOBI, Anna Margareta (sannolikt Tyskland, född 1784): Pastoralt landskap, signerad och daterad A.M. Jacobi 1809, akvarell på papper, 21 x 29,5 cm

uppklistrad, smärre veck

239954

2014-04-15