Sidenbroderi signerat Gustava Maria Thomée

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDENBRODERI, 1700-talets slut/1800-talets början, pastoralt flodlandskap med fiskare, signerat Gustava Maria Thomée, 17x27 cm

Smärre skador

239979

2014-04-09