Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDENBRODERI, 1700-talets slut/1800-talets början, pastoralt flodlandskap med fiskare, signerat Gustava Maria Thomée, 17x27 cm
Smärre skador
239979
2014-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här