L Åberg isbjörn

L Åberg isbjörn
L Åberg isbjörn

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅBERG, Lasse (född 1940): "Isbjörn - ursus maritimus", signerad, 1637/2000, färglitografi, 44x58, ramad

239981

2014-04-11