Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ÅBERG, Lasse (född 1940): "Isbjörn - ursus maritimus", signerad, 1637/2000, färglitografi, 44x58, ramad
239981
2014-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här