Kjell Sörensen Ringi litografier med applikationer

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

RINGI, Kjell Sörensen (född 1939): (4) Figurscener, signerade K S-Ringi, EA, litografier med applikationer, vardera ca 25x21 cm

Kuntoraportti

239984

Päivämäärä:

2014-04-11