Kjell Sörensen Ringi litografier med applikationer
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
RINGI, Kjell Sörensen (född 1939): (4) Figurscener, signerade K S-Ringi, EA, litografier med applikationer, vardera ca 25x21 cm
Kuntoraportti
239984
Päivämäärä:
2014-04-11