Sven Erixon blandteknik
2014-04-11
239987
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIXON, Sven x:et (1899-1970): Clownfiskar, signerad och daterad Sven Erixon -55, blandteknik, 13x20 cm