Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVISGLAS, 12 dlr, "Molnet", design Simon Gate, Orrefors, 1920-tal, bestående av:
6 vinglas, 6 champagneglas
Enstaka nagg
239993
2014-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här