Servisglas Simon Gate

Servisglas Simon Gate
Servisglas Simon Gate
Servisglas Simon Gate
Servisglas Simon Gate
Servisglas Simon Gate
Servisglas Simon Gate

Klubbat för:

4 600 SEK

3 000 SEK

SERVISGLAS, 12 dlr, "Molnet", design Simon Gate, Orrefors, 1920-tal, bestående av:
6 vinglas, 6 champagneglas

Enstaka nagg

239993

2014-04-09