Per-Åke Persson fotografi

Per-Åke Persson fotografi
Per-Åke Persson fotografi
Per-Åke Persson fotografi
Per-Åke Persson fotografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PERSSON, Per-Åke (född 1950): "The Alleyway", New York, fotografi, signerad, signerad och daterad Per-Åke Persson New York 2006 a tergo, numrerad 2/10, 63x48 cm

240015

2014-04-11