Kastknivar

Kastknivar
Kastknivar
Kastknivar
Kastknivar
Kastknivar
Kastknivar
Kastknivar
Kastknivar
Kastknivar
Kastknivar
Kastknivar
Kastknivar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KASTKNIVAR, 2 st, 1800-talets slut, asymmetriska klingor, fästen i ben

Slitage

240024

2014-04-10