C Göran Karlsson oljemålning

C Göran Karlsson oljemålning
C Göran Karlsson oljemålning
C Göran Karlsson oljemålning
C Göran Karlsson oljemålning
C Göran Karlsson oljemålning
C Göran Karlsson oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KARLSSON, C Göran (född 1944): Komposition, signerad och daterad CGK 89, olja på duk, ca 115x84 cm

240043

2014-04-11