Byrå i gustaviansk stil

Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil 1800-tal, dekor av intarsia i olika träslag, höjd 81, 100x51 cm, nyckel finns

Kuntoraportti

Renoverad och kompletterad med bl a lås, undertill med förstärkningar, fanérskador, delar till beslag

240045

Päivämäärä:

2014-04-09