Byrå i gustaviansk stil
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil 1800-tal, dekor av intarsia i olika träslag, höjd 81, 100x51 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Renoverad och kompletterad med bl a lås, undertill med förstärkningar, fanérskador, delar till beslag
240045
Päivämäärä:
2014-04-09