Bokskåp 1800-tal

Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets mitt, fanérat med mahogny, lös överdel i skuret trä, två delar, höjd 246, 44x100 cm, nyckel finns

Slitage, lös överdel med skador och lagningar

240046

2014-04-09