Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ, senbarock 1700-tal, alm och fruktträd, senare förgyllda 1700-tals beslag, höjd 89, 119x52 cm, nyckel finns
Fanérskador och bortfall, blekt, spår av senare draghandtag
240048
2014-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här