Maurice de Vlaminck heliogravyr

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VLAMINCK, Maurice de (Frankrike 1876-1958), efter: Vase de Fleurs, signerad och numrerad Vlaminck 44/100, heliogravyr i färg efter målad förlaga, 59x46 cm. Editions C. Guillard, Paris, 1958

240053

2014-04-11