Sandr Chia etsning och akvatint

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

CHIA, Sandro (född 1946): Two Persons in a Landscape with Temple, färgetsning med akvatint, 1985, signerad och numrerad S. Chia 27/50, 40,5x54 cm

240054

2014-04-11