Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
CHIA, Sandro (född 1946): Two Persons in a Landscape with Temple, färgetsning med akvatint, 1985, signerad och numrerad S. Chia 27/50, 40,5x54 cm
240054
2014-04-11