André Masson färgetsning

André Masson färgetsning
André Masson färgetsning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MASSON, André (1893-1987): Komposition, signerad och numrerad André Masson 25/100, färgetsning, 46x30 cm

240055

2014-04-11