Skålfat Japan
2014-04-09
240074
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅLFAT, porslin, Japan, 1900-talets andra hälft, delvis tryckt dekor i form av drakar, diameter 37 cm
Nagg