Skrivbord skrivbordsstol England

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, England, fanérat i mahogny, hjultrissor, lådor i sargen, beslag i mässing, höjd 82, 138x61 cm, SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, betsad, klädsel i grön konstläder, djuphäftad rygg

Skrivbordet med fanérskador, stolen med tejprester

240120

2014-04-09