Skrivbord skrivbordsstol England
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, England, fanérat i mahogny, hjultrissor, lådor i sargen, beslag i mässing, höjd 82, 138x61 cm, SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, betsad, klädsel i grön konstläder, djuphäftad rygg
Skrivbordet med fanérskador, stolen med tejprester
240120
2014-04-09