Japanska träsnitt
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAPANSKA TRÄSNITT - OPIUM, 5 japanska träsnitt med opiumrökare, signerade Ikuta Hokusei?, Kunisada, Kunichika, Yoshitoshi, Masanobu, 1800-tal, varierande format 25x18 - 36x23 cm, oramade
Kunisada, Yoshitoshi uppfodrade på papper
240129
2014-04-14