Barend van der Bruggen oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRUGGEN, Barend van der (Nederländerna, född 1914): Badstrand, signerad, olja på duk, ca 50x61 cm

240147

2014-04-11