Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FOTOGRAFI, föreställande Ingrid Bergman, signerad Ingrid Bergman 1944, 30x23,5 cm
Fläckar, skador
240154
2014-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här