G Falk-Simon oljemålning

G Falk-Simon oljemålning
G Falk-Simon oljemålning
G Falk-Simon oljemålning
G Falk-Simon oljemålning
G Falk-Simon oljemålning
G Falk-Simon oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FALK-SIMON, Greta (född 1907): Utsikt från Djursholms Slott, signerad G. Falk-Simon, olja på pannå, 40x32 cm

240164

2014-04-11