Per-Åke Persson fotografi

Per-Åke Persson fotografi
Per-Åke Persson fotografi
Per-Åke Persson fotografi
Per-Åke Persson fotografi

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PERSSON, Per-Åke (född 1950): Gatuvy, New York, Signerad och daterad på baksidan New York March 2009, Silikonmonterad C-print på aluminium och plexiglas, ca 69x49 cm, unik

240174

2014-04-12