Fjordlandskap oljemålning
2014-04-11
240186
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fjordlandskap, olja på duk, 69x106 cm
Smärre färgbortfall, mindre hål