Klubbat för:
8 200 SEK
1 200 SEK
BOJAN, porslin, Kina, 1700-tal, höjd ca 15 cm, PERUKSTOCKAR, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, varav en omgjord till lampfot, höjd 28-29 cm, SKÅLFAT, porslin, Kina, 1800-tal, längd ca 27 cm
Slitage
240196
2014-04-09