Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SEKRETÄR, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, faner i björk, inredning med lådor, dragknoppar med dekor av infälld pärlemor, höjd ca 117, 90x44 cm, nyckel finns
240210
2014-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här