Satsbord

Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SATSBORD, 3 dlr, 1960-tal, palisander, höjd 53, 84x37, höjd 51, 35x37 cm

Smärre slitage

240215

2014-04-09