Kandelaber i porslin

Kandelaber i porslin
Kandelaber i porslin
Kandelaber i porslin
Kandelaber i porslin
Kandelaber i porslin
Kandelaber i porslin
Kandelaber i porslin
Kandelaber i porslin
Kandelaber i porslin
Kandelaber i porslin

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABER, porslin, 1900-tal, tvådelad, märkt GDR Germany, rokokostil, med figurin, för fem ljus, höjd 57 cm

Lagning

240227

2014-04-09