Lage Lindell

Lage Lindell
Lage Lindell
Lage Lindell
Lage Lindell
Lage Lindell
Lage Lindell
Lage Lindell
Lage Lindell

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LINDELL, Lage (1920-1980): Detta är en bok av Lage Lindell. Tvär 4:o. 22 färgserigrafier tryckta av Ove Lööf, numrerade o. sign. L. Lindell (alla). Lösa i gult dek. halvklotbd, fr. pärm Uppl. tr. i 100 nr. ex., detta nr 53

240229

2014-04-12