Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHOKLADKANNA med lock, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose med reserver fyllda med blommor och fjärilar, lockknopp i form av frukt, höjd 15 cm
Nagg vid kannans mynning
240231
2014-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här