Damur i 18 k guld
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAMFICKUR, 18 k guld, 1900-talets första hälft, Haas Neveux & co, Schweiz, guillocherad bakboett med ljusblå emalj samt rosenstenar, blånerade visare, verket nr: 51128, boett nr: 51084, 5 adjustments, diameter 30 mm
Tavla med smärre slitage, ej funktionstestad
240233
2014-04-12