Damur i 18 k guld

Damur i 18 k guld
Damur i 18 k guld
Damur i 18 k guld
Damur i 18 k guld

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAMFICKUR, 18 k guld, 1900-talets första hälft, Haas Neveux & co, Schweiz, guillocherad bakboett med ljusblå emalj samt rosenstenar, blånerade visare, verket nr: 51128, boett nr: 51084, 5 adjustments, diameter 30 mm

Tavla med smärre slitage, ej funktionstestad

240233

2014-04-12