Peter Niesing olja

Peter Niesing olja
Peter Niesing olja
Peter Niesing olja
Peter Niesing olja
Peter Niesing olja
Peter Niesing olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NIESING Peter (samtida): "Caterpillar", signerad P Niesing 74, olja på duk, 55x70 cm

240234

2014-04-12