Japanska träsnitt

Japanska träsnitt
Japanska träsnitt

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KUNIYOSHI (1797-1861), Hayami Sozaemon Mitsutaka quenching his thirst ur The faithful samurai, signerad, oban, JAPANSKA TRÄSNITT, 2 st, 1800-tal, chubanformat, oramade

Fläckar, lagningar

240237

2014-04-09