Wilesco traktor ångmaskin

Wilesco traktor ångmaskin
Wilesco traktor ångmaskin
Wilesco traktor ångmaskin
Wilesco traktor ångmaskin
Wilesco traktor ångmaskin
Wilesco traktor ångmaskin

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRAKTOR, ångdriven, 1950/60-tal, Wilesco, längd 29, höjd 21 cm

Slitage, repor

240245

2014-04-11