Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
JERNBERG, Olof (1855-1935): Skärgårdslandskap, signerad och otydligt daterad O Jernberg, olja på pannå, 29x40 cm
Färgbortfall
240250
2014-04-11