Olof Jernberg oljemålning

Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

JERNBERG, Olof (1855-1935): Skärgårdslandskap, signerad och otydligt daterad O Jernberg, olja på pannå, 29x40 cm

Färgbortfall

240250

2014-04-11