Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVANBERG, Hampe (1883-1961): "Timmerflottare", signerad och daterad Hampe Svanberg Lidebro Torrom1924, snidat och bemålat trä, höjd 27, längd 72 cm
240257
2014-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här