Hampe Svanberg skulptur

Hampe Svanberg skulptur
Hampe Svanberg skulptur
Hampe Svanberg skulptur
Hampe Svanberg skulptur
Hampe Svanberg skulptur
Hampe Svanberg skulptur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVANBERG, Hampe (1883-1961): "Timmerflottare", signerad och daterad Hampe Svanberg Lidebro Torrom1924, snidat och bemålat trä, höjd 27, längd 72 cm

240257

2014-04-11