Solfjäder 1800-tal

Solfjäder 1800-tal
Solfjäder 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOLFJÄDER, inramad, 1800-talets mitt, skulpterad och genombruten, polykromt bemålad dekor av figurscen, rammått 35x48 cm

Slitage, skador och fläckar

240262

2014-04-11