Klubbat för:
6 800 SEK
8 000 SEK
UHRDIN, Sam (1886-1964): Handarbetande kullor vid öppna spisen, signerad och daterad Sam Uhrdin 1940, olja på duk, 74x92 cm
240280
2014-04-11