Jacob Hägg akvarell

Jacob Hägg akvarell
Jacob Hägg akvarell
Jacob Hägg akvarell
Jacob Hägg akvarell

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HÄGG, Jacob (1839-1931): Fiskare vid ö med fästing, signerad och daterad 73, akvarell, 32x50 cm

240285

2014-04-11