Niki
Klubbat för:
16 500 SEK
4 000 SEK
DE SAINT-PHALLE, Niki (1930-2002): I am a beautiful camel, signerad N. de Saint Phalle, 5/115, serigrafi och litografi i färger, 61x50 cm
PROVENIENS: Scandic Hotel Continental, Stockholm
UTSTÄLLD: Moderna Museet, Stockholm 20 april-27 oktober 2013
240297
2014-04-13