Niki

Niki
Niki

Klubbat för:

16 500 SEK

4 000 SEK

DE SAINT-PHALLE, Niki (1930-2002): I am a beautiful camel, signerad N. de Saint Phalle, 5/115, serigrafi och litografi i färger, 61x50 cm
PROVENIENS: Scandic Hotel Continental, Stockholm
UTSTÄLLD: Moderna Museet, Stockholm 20 april-27 oktober 2013

240297

2014-04-13