Sven Ernkvist olja

Sven Ernkvist olja
Sven Ernkvist olja
Sven Ernkvist olja
Sven Ernkvist olja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERNKVIST, Sven (1891-1978): Vy över söder - Stockholm, signerad och daterad S. Ernkvist 1921 (ristad signatur), olja på duk uppfäst på pannå, 34x42 cm

240303

2014-04-12