Nils Nixon olja

Nils Nixon olja
Nils Nixon olja
Nils Nixon olja
Nils Nixon olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NIXON, Nils (1912-1998): Komposition, signerad och daterad Nixon -45, olja på duk uppfodrad på pannå, 46,5x38,5 cm

Hörnskada

240308

2014-04-13