Oljemålning E Kihlberg
2014-04-12
240321
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Fiskebåtarna Råå hamn", signerad E Kihlberg-40, olja på duk, 48x66 cm