Claude Weisbuch färglitografi
2014-04-12
240329
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
WEISBUCH Claude (f 1927 Frankrike): Kraftmätning, signerad och daterad 138/250, färglitografi, ca 49x65 cm