Ingegerd Torhamn olja

Ingegerd Torhamn olja
Ingegerd Torhamn olja
Ingegerd Torhamn olja
Ingegerd Torhamn olja

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): Komposition, monogramsignerad it, olja på pannå, 60x73 cm

Kantskador

240333

2014-04-13