Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORD, omkring 1900-tal, England, fanérat i mahogny, polykromt bemålad av blommor och ängel, höjd 77, 69x40 cm
Fanérskador, sprickor
240339
2014-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här