Stolar England

Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 6 st, England, 1800-talets första hälft, mahogny, skuren dekor, sitsar i ljus klädsel

Renoverade, kompletterade, bruksslitage

240344

2014-04-11