Stolar England

Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 6 st, England, 1800-tal, mahogny, skuren dekor, stoppad sits med ljus klädsel

Renoverade, kompletterade, bruksslitage

240345

2014-04-11