Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 6 st, England, 1800-tal, mahogny, skuren dekor, stoppad sits med ljus klädsel
Renoverade, kompletterade, bruksslitage
240345
2014-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här