Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLAFFBORD, England, 1900-talets början, fanérat i mahogny, 2 lådor i sargen, beslag och hjultrissor i mässing, höjd 72, 95x57 cm
Sprickor, fanérskador
240347
2014-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här